O koszulkach

Kolekcja odzieży

dostępnej w naszym sklepie została stworzona przede wszystkim z myślą o pasjonatach dwukołowej motoryzacji. Ale również miłośnicy innych klasycznych i zabytkowych pojazdów z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Będziemy stale rozbudowywać ofertę i uzupełniać ją o kolejne motywy.

Pomysły

i projekty nadruków prezentowane w tym sklepie są naszego autorstwa i zastrzegamy sobie wyłączne prawa do ich wykorzystania.

Nadruki

są wykonywane metodą sitodruku. Każdy kolor jest drukowany oddzielnie, po czym nadruk jest utrwalany w wysokiej temperaturze. Stosujemy najlepszej jakości  farby i materiały, aby uzyskać głębię kolorów i ostrość drukowanych wzorów, a jednocześnie zapewnić dużą trwałość i odporność nadruków.

Materiały

i dzianiny z których uszyte są nasze produkty są bardzo dobrej jakości. Po praniu koszulki nie zmieniają kształtu i rozmiaru. Głównie używamy bawełnianych koszulek naszej produkcji o gramaturze 180 g/m. Ale korzystamy również z wysokiej jakości asortymentu belgijskiej firmy Upperdeck, a także innych sprawdzonych producentów.

Rozmiary i kolory

Aby sprawdzić wielkości poszczególnych rozmiarów danego produktu oraz dostępność wersji kolorystycznych wystarczy kliknąć na podgląd wybranego wzoru. W opisach znajdują się odpowiednie tabele.
 
 
 
Przepisy prania i użytkowania:
 
 Prać w temperaturze max 40 oC
Nie czyścić chemicznie i nie chlorować .
Temperatura prasowania do 150 oC, prasować po lewej stronie.
Suszyć w stanie rozwieszonym.

 

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolekcji.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl